"" Jest Electric - Elektrikli Minibüs | Karsan
JEST ELECTRIC

JEST ELECTRIC

100% ELEKTRİK, 0% EMİSYON
#JestElectric
Jest Electric Slider

JEST ELECTRIC

ŞEHRİN POZİTİF ENERJİSİ
#SehrinPozitifEnerjisi
ELEKTRİKLİ KOMPAKT ŞEHİR OTOBÜSÜ

Şehrin ana ulaşım hatlarını beslemek için tasarlanan Jest Electric, kompakt yapısı sayesinde,dar sokaklarda kolaylıkla manevra yapar. Böylece, ulaşım ağının genişlemesine ve şehrin içindeki her noktaya ulaşılmasına olanak tanır. 

Toplam Uzunluk
5.8
Maksimum Menzil (km)
210
Maksimum Yolcu Kapasitesi
26
Jest Electric Genel Bakış
BENZERSİZ VE YARATICI TASARIM

Jest Electric, şehrin tarihi mirasına saygı duyar ve bu mirası sürdürür. Yeni nesil kompakt tasarımı ile mükemmel bir görünüme sahip olan Jest Electric, kapladığı ufak ama efektif alan ile şehrin dokusuna ayak uydurur. Jest Electric, şehrin imajını artırır ve şehrin yeni ikonu olur.

BMW I TARAFINDAN ELEKTRİKLENDİRİLDİ
Jest Electric gücünü, yüksek ivmelenme performansına sahip %100 elektrikli BMW motorundan sağlar. Jest Electric, güvenliği kanıtlanmış BMW i sessiz, sıfır emisyonlu elektrik motoru ile şehirleri fethetmeye hazır!
4 TEKERLEKTE BAĞIMSIZ SÜSPANSİYON

Jest Electric’e kadar, toplu taşımada bu seviyede sürücü ve yolcu konforu hayal edilemezdi! 4 Tekerlekte Bağımsız Süspansiyonu ile Jest Electric, engebeli yollardan kaynaklanan titreşimi azaltır ve yolculara otomobil konforu sunar. 

ORİJİNAL ALÇAK TABAN
Jest Electric’e binmek, düz sokakta yürümek kadar kolay! Alçak taban, yolcuların yarım adım ile binişe olanak sağlar. Özellikle bebek arabasına sahip ebeveynler ve yaşlılar için Jest Electric’e binip inmek çok rahat.
SÜRÜCÜ KONFORU İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Sürücü mahaline yeni bir boyut kazandıran Jest Electric, sürüşe hakim oturma pozisyonu, geniş görüş açısı ve daha birçok benzersiz özelliği ile sürücünün yorulmasını önleyerek, sürüşü daha konforlu ve güvenli hale getirmek için tasarlandı.

JEST ELECTRIC

Şehrin Pozitif Enerjisi ile geleceğe hazır mısınız?

VİDEOYU OYNAT
GÖRÜNÜM