BASIN BÜLTENLERİ

Görüntülemek istediğiniz basın bülteni yılını seçiniz.

12Eki

KARSAN’DAN MARDİN’E 200 JEST+!

Türkiye’nin yerli üreticisi Karsan, yurtiçinde gerçekleştirdiği teslimatlara her geçen gün bir yenisini ekliyor.

27Eyl

KARSAN'DAN BURSA'YA 75 ADET JEST!

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Bursa’ya 75 adet Jest teslimatı gerçekleştirdi.

19Eyl

KARSAN'DAN ELEKTRİKLİ ATAK'I

Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Karsan, 8.1 metre uzunluğundaki şehir içi yolcu otobüsü Atak’ın elektrikli versiyonunu ilk kez IAA Hannover Fuarı’nda dünyanın beğenisine sundu.

19Eyl

KARSAN ÖĞRENCİ DOSTU STAR OKUL OTOBÜSÜ'NÜ İLK KEZ HANNOVER FUAR'INDA TANITTI!

Yerli üretici Karsan, 8.1 metre uzunluğundaki konforlu ve ekonomik yolcu otobüsü Star’ın okul versiyonunu ilk kez IAA Hannover Fuarı’nda dünyanın beğenisine sundu.

19Eyl

KARSAN'DAN IAA HANNOVER FUARI ÇIKARMASI!

Çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, bu yıl 67’nci kez kapılarını açan IAA Hannover Fuarı’na 4 modeliyle çıkarma yaptı.

19Eyl

GELECEĞİN ULAŞIM ÇÖZÜMÜ KARSAN JEST ELECTRIC ALMANYADA SAHNE ALDI!

Yerli üretici Karsan’ın BMW ile elektrik motorlu araçlar için gerçekleştirdiği tedarik anlaşmasının ilk ürünü olan Karsan Jest Electric, Almanya’da gerçekleştirilen ve bu yıl 67’ncisi düzenlenen IAA Hannover Fuarı’na damgasını vurdu.

13Eyl

KARSAN ELEKTRİKLİ ATAK'I DÜNYA'NIN BEĞENİSİNE SUNMAYA HAZIRLANIYOR!

Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Karsan, 8.1 metre uzunluğundaki şehir içi yolcu otobüsü Atak’ın elektrikli versiyonunu ilk kez IAA Hannover Fuarı’nda dünyanın beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

12Eyl

STAR OKUL OTOBÜS'Ü HANNOVER'DE GÖRÜCÜYE ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR!

Karsan, öğrenci taşımacılığı için özel olarak tasarladığı Star Okul Otobüs'ünü Hannover'de sergileyecek.

04Ağu

ELEKTRİKLİ KARSAN JEST'E BMW'DEN TAM NOT!

Yerli üretici Karsan’ın BMW ile elektrik motorlu araçlar için gerçekleştirdiği tedarik anlaşmasının ilk ürünü olan Karsan Jest Electric

27Tem

KARSAN ROMANYA'DA 105 ADETLİK İHALE KAZANDI!

Toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Romanya Brasov Belediyesi’nin açtığı 105 adetlik dizel otobüs ihalesini kazandı.