Genel Bakış - Atak | Karsan
ATAK ELECTRIC
ATAK ELECTRIC
MOBİLTE YENİDEN TANIMLANDI
#MobiliteYenidenTanımlandı
ATAK ELECTRIC
ATAK ELECTRIC
300 KM MENZİL İLE SINIFINDA LİDER
#MobiliteYenidenTanımlandı
ATAK ELECTRIC
ATAK ELECTRIC
100% ELEKTRİK, 0% EMİSYON
#MobiliteYenidenTanımlandı

MOBİLTENİN YENİ TANIMI

"Teknoloji, performans, tasarım ve çok daha fazlası…
Tüm kavramlar Atak Electric ile boyut değiştiriyor, 300 km menzil ile mobilite yeniden tanımlanıyor."

Maksimum Menzil (km)
300
Maksimum Yolcu Kapasitesi
52
Toplam Uzunluk (m)
8
Genel Bakış
ESTETİK YENİDEN TANIMLANDI

Atak Electric dış tasarımıyla beklentilerinizi fazlası ile karşılar. Şık ve kavisli ön tasarımı,  gri zemine konumlanan yatay LED ön farları ve dikey konumlanan arka LED ışıklar şehre karakter kazandırır.
 

KONFOR YENİDEN TANIMLANDI
Yolcu konforunu ön planda tutarak tasarlanan Atak Electric, alçak tabanı ile yaşlılar ve çocuklu ailelere araca iniş ve biniş konforu sağlarken, geniş koltuk arası mesafesi ve şehri gözler önüne seren geniş cam tasarımıyla yolcu konforunu en üst seviyeye taşır.
KARLILIK YENİDEN TANIMLANDI

Atak Electric günün her saatinde dahi 12 metrelik otobüslere göre tam kapasite kullanımı ile karlılığı arttırır.

YOLCULUĞU KEYFE DÖNÜŞTÜR
Atak Electric'in geniş görüş açısı emniyetli bir seyir imkanı sağlar. Atak Electric için özel tasarlanan dijital göstergeler ise sürüş bilgilerine kolay erişim sağlayarak yolculuk esnasında sürücüye maksimum rahatlık sunar.
100% ELEKTRİK, 0% EMİSYON

Tasarımı ile çağın gereksinimlerine uygun ve  %100 elektrikli üretilen Atak Electric,  %0 emisyon salınımı sayesinde gelecek nesiller için daha yeşil ve temiz bir dünya sunar.
 

GÜÇ YENİDEN TANIMLANDI
Atak Electric, 230 kW güce sahip elektrikli motoru ile şehrin en zorlayıcı hava ve yol şartlarının üstesinden gelecek şekilde tasarlandı. 2.400 Nm torka sahip motoru sayesinde dik yokuşlarda zorlanmadan yol alan Atak Electric, kompakt tasarımı sayesinde dar yollarda da kolay sürüş sağlar.
PERFORMANS YENİDEN TANIMLANDI

BMW Li-Ion bataryaları ile hayat bulan Atak Electric, sınıfında rakipsiz olan 300 km mezili sayesine şehrin bir ucundan diğer ucuna kesintisiz yolculuk olanağı sağlar.
 

HIZLI & KOLAY ŞARJ EDİLEBİLME
Aracın yan tarafında bulunan şarj bağlantısı ile kolayca şarj edilebilme özelliğine sahip olan Atak Electric, bataryalarını AC olarak 5 saat veya DC olarak 3 saatte şarj edilebilir. Dahası, rejeneratif frenleme sistemi ile şarj özelliği sunan Atak Electric, sürüş esnasında da enerji geri kazanımı yaparak menzilini arttırır.
ATAK ELECTRIC

Mobilitenin Yeni Tanımı

VİDEOYU OYNAT
GÖRÜNÜM