IMKB : English
 
 
 
 
 
 
 

Kurumsal

 
 

Vizyon-Misyon

Vizyon-Misyon

VİZYONUMUZ

Global pazarlarda öncelikle tercih edilerek, ülkemizde sınıfındaki en değerli şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Dünya kara ulaşımı pazarında, müşteri ihtiyaçlarına yaratıcı, sürdürülebilir ve ilham veren çözüm ve öneriler sunmak.

DEĞERLERİMİZ

İnsanımız,

Markamızın arkasında kendi insanımız , büyük ailemiz var. Çalışma arkadaşlarımız ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi, insana ve insan onuruna verdiğimiz değer belirler. Her birimiz profesyonellikle, sorumluluk alarak,
Kendi uzmanlığımızı ve işimizi geliştirerek, güncel teknoloji ve çalışma yöntemlerini kullanarak ve aynı zamanda davranışlarımızla ilham vererek çalışırız.

Kalitemiz,

Kalitemizin ardında yüksek performanslı, yenilikçi,esnek,sürdürülebilir ürünler var. Yaptığımız her işten en yüksek kaliteyi hedefler, hep daha iyisi için çalışırız.Kalitemizle korurken her zaman çevreye duyarlıyız, karbon ayak izimizi azaltmayı amaçlar, çevre sorunlarına yenilikçi çözümler getiririz.

İtibarımız,

İtibarımız arkasında kalite odağımız,müşterilere yaklaşımımız ve hepimizin her gün gerçekleştirdiği yüzlerce davranış var. Ahlaki değerlerimizden; sözlerimizde ve davranışlarımızda tutarlıklık,güvenilirlik,şefaflık ve dürüstlükten asla vazgeçemeyiz.

Müşterimiz,

İşimizin kalbinde müşterilerimizin memnuniyeti var . Onların güvenini her gün yeniden kazanmak, hayatlarını kolaylaştırmak için sorumlukluk alırız.


Haberler
 
 
 
 
© 2011-2018   Gizlilik Bildirimi | Yasal Uyarı | Kullanım Koşulları | Kişisel Verilerin Korunması | Bilgi Toplumu Hizmetleri